1. zápas štvrťfinále play off I. hokejovej ligy mužov

10.03.2008 Celý región

HK Ružinov 99 Bratislava - HK Lietajúce kone Prešov 3:2 (1:1, 2:0, 0:1)
Góly: 17. Iffka (Sýkora, Bystričan), 23. Fabok (Beneš, Gráčik), 30. Gráčik (Kadraba, Vitásek) v pres. - 4. Zúbek (Kövér), 47. Gönczi (Čintala, Zúbek) v pres.
Vylúčenia: 3:7 na 2 min. , navyše Sýkora 10+20 HRUB - Zúbek 10+5+DKZ HRUB.
Presilovky: 1:1
Rozhodovali: Lokšík - Stano, Bundil
divákov: 1596

Vo vyrovnanom zápase rozhodli domáci o svojom víťazstve dvoma gólmi v druhej tretine, v ktorej Východniarom odskočili na 3:1. V záverečnej Prešovčania v 47. minúte dokázali znížiť, no vyrovnať sa im už nepodarilo.

HK Spiš. N. Ves - ŠHK 37 PATRÍCIA Piešťany 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
Góly: 4. Saluga (Štolc), 30. Jozef Hrubý (Mašlonka, Saluga) v pres. , 57. Holečko (Novák, Staroň)
Vylúčenia: 8:8 na 2 min.
Presilovky: 1:0
Rozhodovali: Halecký - Korba, Hric
divákov: 2500

HC 05 Banská Bystrica - HK 95 Považská Bystrica 9:1 (4:0, 2:0, 3:1)
Góly: 3. Holík, 5. M. Ižvolt (Majeský, Pukalovič), 8. Češík (Bulík), 19. Longauer (Šimčík), 30. Michal Babic (Tomaška, Pukalovič) v pres. , 38. Longauer (Rimmel, Gašpar), 41. Sabol (??? , Ondruška) v pres. , 43. Longauer (Šimčík, Maček), 48. Škvaridlo (Budaj, Pukalovič) v oslab. - 41. Tománek (Tamaši)
Vylúčenia: 9:9 na 2 min
Presilovky: 2:0
Oslabenia: 1:0
Rozhodovali: Valachovič - Müllner, Junek